Home » Adli Bilimler » Adli Antropoloji » 11.Uluslararası Anadolu Adli Bilimler Kongresi
digital_forensics_print

11.Uluslararası Anadolu Adli Bilimler Kongresi

11.Uluslararası Anadolu Adli Bilimler Kongresi

Evet ilk haberimizle karşınızdayız. 11.Uluslararası Anadolu Adli Bilimler Kongresini sizlere duyurmak istiyoruz. Bu yıl 11. düzenlenecek olan kongre ile ilgili gerekli belgeler aşağıda bulunmakta. Ayrıca daha detaylı bilgi için kongrenin resmi internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

KONGRE TARİHİ

Kongre, 23 – 26 EKİM 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

KONGRE YERİ

BAYBURT ÜNİVERSİTESİ KONFERANS SALONU

Dede Korkut Kampüsü – Bayburt – Türkiye

Kongre Dili

Kongrenin resmi dili Türkçe’dir.

Ulaşım

Kongrenin yapılacağı Bayburt Üniversitesi Kampüsü şehir merkezinde yer almaktadır.Bayburt ilinde havalimanı bulunmamaktadır. Ulaşım karayolu ile olmaktadır. Karayolu ulaşımı Bayburt ili için çok önemlidir. Çünkü Karadeniz bölgesini Anadolu’ya bağlayan yol Bayburt yoludur. Bu yolun özelliği ise Çin – Trabzon İpek yolu olmasıdır. Havalimanı olarak bakıldığından ile en yakın hava limanı Erzurum Uluslar arası hava limanıdır. Havalimanına uzaklık yaklaşık 1 saattir. Diğer bir havalimanı daha vardır ki bu da Trabzon Uluslar arası Hava limanıdır. Bur limana uzaklığı 2 saattir.

Karayolu ulaşımı sağlamak isterseniz Bayburt’a giden otobüs firmaları ile gidebilirsiniz. Bu otogar merkez’de bulunmaktadır. Telefon numarası;
(+90 – 458) 211 28 60.

Stand ve Sergi Alanları

Firmalarının katılımda bulunacağı stand ve sergi alanları, 23 – 25 Ekim 2014 tarihleri arasında 09:00 – 19:00 saatleri arasında katılımcıların hizmetinde olacaktır.

Davet Mektubu

Kongreye katılım için bağlı bulundukları kurumlardan izin almaları gereken katılımcılara talepleri doğrultusunda davet mektubu gönderilecektir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar ve refakatçilerin kongre merkezi, stand alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kendilerine kayıt esnasında verilmiş olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri, kayıt yaptıran tüm katılımcılara 24 EKİM 2014 tarihinden itibaren kayıt masasından verilmeye başlanacaktır.

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

Sitemizde sizde yazar olabilirsiniz. Aramızda sizleri de görmekten memnun oluruz.

İletişim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Web Siteniz:

Telefon:

Bölümünüz (YL/DR):

Üniversite:

Hedefleriniz:

Resimdeki Değeri Boşluğa Giriniz

captcha

About Kamil ÇETİN

Hacettepe Üniversitesi Adli Bilimler Doktora Öğrencisi

Check Also

FBI_ile_Apple_karsi_karsiya

FBI Apple Savaşı -Güvenlik Mi Gizlilik Mi?

FBI Apple Savaşı FBI terörle mücadele etmek istiyor, Apple ise gizliliğinizi korumak istiyor – peki …